» Nabídka práce » Správce a údržbář budovy

Správce a údržbář budovy

Probíhá příjem životopisůHPP35.000 - 40.000 Kč

Hledáme zručného kolegu, který se nebojí manuální práce a pomůže nám udržovat naše pracovní prostředí v dobrém stavu.

Pracovní náplň

  • Koordinace řemeslníků - dohled na řemeslnické, údržbářské, stavební a IT práce, které u nás provádějí externí firmy.
  • Bezpečnostní dohled - správa bezpečnostních prvků, spolupráce s bezpečnostní agenturou.
  • Údržbářské práce v budově - sestavování kancelářského nábytku, zajišťování revízí, drobné opravy, ...
  • Údržbářské práce venku - sekání trávy, stříhání zeleně, odhazování sněhu, udržování čistoty kolem budovy, ...
  • Správa vozového parku - návštěva servisů.
  • Drobné IT práce - instalace PC, tiskáren, softwaru
Stručně řečeno: Pokud bude potřeba provést nějaké manuální (nebo řemeslnické práce), buď je zvládnete sám, nebo oslovíte odpovídající řemeslníky a dohlídnete na jejich práci.

Bez čeho se neobejdete

  • Zručnost - složit IKEA nábytek by pro vás měla být hračka.
  • Pečlivost a preciznost - kvalita je pro nás důležitější než rychlost.
  • Spoustu zkušeností s manuální prací

Reference našeho minulého údržbáře

Práci na této pozici jsem vykonával přibližně 4 roky souběžně se studiem na VŠ formou brigády 1-3 dny týdně. Líbila se mi opravdu veliká rozmanitost a různorodost této práce. Pracovní prostředí a celkově i pracovní kolektiv zde byl velice přátelský a příjemný. Tuto práci bych tedy doporučil technicky smýšlejícímu a manuálně zručnému člověku typu „domácí kutil“, který se nebojí různorodé práce.

Martin Herman

Máte zájem?

Pokud vás nabídka zaujala, popište mi prosím vaše zkušenosti s podobnou prací. Pomůže mi, když se trochu rozepíšete, abych si udělal lepší představu, co umíte. Děkuji

Základní parametry nabízené práce

  • Název pozice: Správce a údržbář budovy
  • Pracovní vztah: HPP
  • Nástup: ihned, nebo dohodou
  • Mzda: 35.000 - 40.000 Kč
  • Místo výkonu práce: Sirotčí 10, Ostrava Vítkovice
  • Pracovní doba: Pondělí - pátek, ranní směny
  • Kontaktní osoba: Martin Koňařík, majitel

Pokud máte o pozici zájem, vyplňte formulář níže

Naše vize

Doručovat spokojenost a dělat práci na kterou můžeme být hrdí.

Naše hodnoty

  • otevřenost a upřímnost
  • zájem
  • překonávat očekávání
  • skvěle nebo vůbec
  • odbornost

Naše adresa:

Sirotčí 605/10
703 00 Ostrava - Vítkovice
zobrazit na mapě