» Nabídka práce » Pracovník expedice pro vánoční sezónu (brigáda)

Pracovník expedice pro vánoční sezónu (brigáda)

Probíhá příjem životopisůbrigáda160 Kč/hod

Hledáme spolehlivého kolegu, který nám pomůže s vychystáváním objednávek a balením balíčků zhruba od září do konce ledna 2024. Pokud vám jednoduchá fyzická práce přijde jako skvělé vyčištění hlavy, máme pro vás brigádu snů.

Náplň práce

  • Příjem zboží
  • Ukládání a skladování zboží
  • Vychystávání zboží a příprava objednávek
  • Kontrola zboží
  • Balení a expedice zboží
  • Úklid skladových prostor

Požadavky

Pečlivost a zručnost - Ve skladu budete vychystávat zboží, které musí odejít včas a taky v perfektním stavu. Hodinky budete kontrolovat, seřizovat a balit. Pokud narazíte na problém, nestačí nad tím mávnout rukou, ale potřeba ho vyřešit.

Jak často vás budeme potřebovat

Máme práci klidně na 7 dní v týdnu, minimálně vás ale budeme potřebovat alespoň 3 dny v týdnu, a to na ranní, odpolední a noční směny. Výběr směn bude samozřejmě po domluvě s vámi, podle vašich možností.

Zaujalo vás to?

Pomocí formuláře níže se můžete přihlásit do výběrového řízení. Určitě nám podrobněji popište (1) jestli už máte s podobnou prací nějaké zkušenosti a (2) které dny a jaký čas by vám brigáda vyhovovala.

Základní parametry nabízené práce

  • Název pozice: Pracovník expedice pro vánoční sezónu (brigáda)
  • Pracovní vztah: brigáda
  • Nástup: ihned nebo dle domluvy
  • Mzda: 160 Kč/hod
  • Místo výkonu práce: Sirotčí 605/10, Ostrava Vítkovice, 700 30
  • Pracovní doba: dle vašich možností
  • Kontaktní osoba: Jana Jurochová, vedoucí skladu

Pokud máte o pozici zájem, vyplňte formulář níže

Naše vize

Doručovat spokojenost a dělat práci na kterou můžeme být hrdí.

Naše hodnoty

  • otevřenost a upřímnost
  • zájem
  • překonávat očekávání
  • skvěle nebo vůbec
  • odbornost

Naše adresa:

Sirotčí 605/10
703 00 Ostrava - Vítkovice
zobrazit na mapě