» Nabídka práce » Asistent prodeje (dlouhodobá brigáda)

Asistent prodeje (dlouhodobá brigáda)

Probíhá příjem životopisůbrigáda150Kč/hod.

Hledáme schopného kolegu či kolegyni pro naši ostravskou prodejnu Hodinky 365. Hlavní náplní práce bude péče o prostory prodejny a obsluha na prodejně. Budete komunikovat se zákazníky, vystavovat zboží, udržovat vše uklizené a čisté. Určitě vás nemine ani vychystávání či výdej objednávek, balení dárků a další drobné úkoly.

Pokud s hodinkami nemáte zatím žádné zkušenosti, vůbec nevadí. Vše potřebné vás naučíme. Počítejte ale s tím, že z počátku bude informací skutečně hodně. Je tedy důležité, ať máte chuť učit se novým věcem a neodradí vás počáteční nároky. Kromě toho jsou pro nás důležité také další vlastnosti.

Požadavky na uchazeče

Pečlivost – práce s hodinkami je krásná, ale taky vyžaduje pečlivost. Ať už během prodeje, kdy hodinky musíte pečlivě nastavit, nebo třeba během vychystávání objednávek či vystavování zboží. Pokud jste pečlivý, vyhovuje vám, když máte zadané úkoly splněné na 100 % a hledáte brigádu v příjemném prostředí, tahle nabídka je přesně pro vás.

Ochota – naší prioritou je spokojený zákazník, proto hledáme člověka, který toto s námi bude sdílet a vždy bude ochotný vyjít zákazníkovi maximálně vstříc a vždy najde řešení. Ochota by se měla odrážet také při plnění zadaných úkolů.

Příjemné vystupování – denně budete v kontaktu se zákzaníky, proto je pro nás důležité celkové vystupování a také schopnost komunikace. Pokud je pro vás problém oslovit zákazníka, nebo dodržovat naše standardy v dress code, určitě se jinde uplatníte lépe.

Náplň vaší práce

  • Příprava a výdej objednávek
  • Vystavování hodinek
  • Balení dárků
  • Péče o prostory prodejny
  • Obsluha na prodejně
  • Poradenství na prodejně i po e-mailu a telefonu

Jak často vás budeme potřebovat?

Máme práci klidně na 6 dní v týdnu, minimálně vás ale budeme potřebovat alespoň 3 dny v týdnu, často včetně soboty (podle domluvy), a to převážně na odpolední směny 9:30–18 hod.

Co nabízíme

  • Nové zkušenosti (informace o hodinkách, zlepšení komunikace,...)
  • Příjemné pracovní prostředí (máme krásnou prodejnu i zázemí pro zaměstnance)
  • Stabilní zaměstnavatel (nikdy se nebudete muset bát, že vám výplata přijde pozdě)
  • Dobrá káva kdykoli během dne a občas třeba i pizza nebo nanuk :)
  • Flexibilní směny (směny se plánují individuálně)
  • Skvělá dostupnost
  • A hlavně – senzační kolektiv

Zaujalo vás to?

Pomocí formuláře níže se můžete přihlásit do výběrového řízení. Určitě nám podrobněji popište (1) proč máte o tuto pozici zájem, a (2) které dny a v jaký čas by vám brigáda vyhovovala. Životopis můžete přiložit v libovolném formátu, ale moc by nám pomohlo, když bude ve formátu PDF.

Základní parametry nabízené práce

  • Název pozice: Asistent prodeje (dlouhodobá brigáda)
  • Pracovní vztah: brigáda
  • Nástup: ihned
  • Mzda: 150Kč/hod.
  • Místo výkonu práce: Sirotčí 10, Ostrava-Vítkovice
  • Pracovní doba: Ranní směny Po-Pá 7-15:30, Odpolední Po-So 9:30-18
  • Kontaktní osoba: Martin Koňařík, majitel

Pokud máte o pozici zájem, vyplňte formulář níže

Naše vize

Doručovat spokojenost a dělat práci na kterou můžeme být hrdí.

Naše hodnoty

  • otevřenost a upřímnost
  • zájem
  • překonávat očekávání
  • skvěle nebo vůbec
  • odbornost

Naše adresa:

Sirotčí 605/10
703 00 Ostrava - Vítkovice
zobrazit na mapě